Fabryka Roku 2018 – konferencja i konkurs z udziałem ASTOR

Już po raz drugi przedstawiciele branży produkcyjnej w Polsce spotkali się 5 grudnia 2018 w warszawskim hotelu Marriott na konferencji „Fabryka Roku 2018”, organizowanej przez Wydawnictwo Trade Media International. Firma ASTOR, dostawca nowoczesnych technologii dla przemysłu, została partnerem wydarzenia.

W 16 prelekcjach specjaliści, praktycy i przedstawiciele kadry kierowniczej zakładów produkcyjnych mogących pochwalić się sukcesami na rynku przedstawili wizję nowoczesnego zakładu dążącego do realizacji koncepcji Przemysłu 4.0. Prelegenci pokazali też jak w praktyce budować przewagę konkurencyjną na poziomie operacyjnym i rozwijać działalność. Jedną z prelekcji był, poprowadzony przez prezesa ASTOR – Stefana Życzkowskiego, wykład „10 zasad prowadzenia biznesu”.

10 zasad prowadzenia biznesu

Myślą przewodnią wykładu było dziesięć zasad prowadzenia biznesu w dobie szybko następujących zmian zarządczych i technologicznych.

Wystąpienie prezesa Stefana Życzkowskiego; źródło: www.controlengineering.pl

„Prawdziwą, dobrze prosperującą firmę można rozwijać tylko w oparciu o uczciwe, rzetelne zasady, niezależnie od otoczenia biznesowego. Oferowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych powinno iść w parze z dbaniem o rozwój szeroko rozumianych kompetencji pracowników. Nasza autorska koncepcja Inżyniera 4.0 stanowi niejako podsumowanie wewnętrznych działań ASTOR, a równocześnie może pomóc wyznaczać nowe standardy w branży"

- komentuje Stefan Życzkowski, prezes firmy ASTOR, od 30 lat wspierającej polski przemysł na drodze do innowacyjności.

Interesuje Cię 10 zasad Stefana Życzkowskiego?
Napisz do nas na marketing@astor.com.pl, a chętnie Ci je wyślemy.

Wyniki konkursu Fabryka Roku 2018

Wydawnictwo Trade Media International oraz magazyny Inżynieria i Utrzymanie Ruchu i Control Engineering Polska już po raz siódmy zorganizowały Konkurs. Jury nagrodziło firmy i osoby, które szczególnie wyróżniają się we wprowadzeniu nowych rozwiązań i technologii w zakładach produkcyjnych w Polsce. Nagrody były przyznawane w 19 kategoriach.

Wyniki konkursu ogłoszono 5 grudnia 2018 r. podczas uroczystej Gali, która odbyła się w warszawskim hotelu Marriott. W tym roku w konkursie wzięło udział ponad 90 zakładów produkcyjnych, a do finału przeszły 23 firmy. W VII edycji przyznano nagrody i wyróżnienia w kategoriach specjalistycznych.

W jury konkursu znaleźli się m.in.: Piotr Radziszewski - Dyrektor ds. Rozwoju w Sodexo Polska, Piotr Kowalski - Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju i Prezes Zarządu w Wielton Investment, Krzysztof Kamiński - Prezes Zarządu w Alnea oraz Tomasz Szpikowski - Prezes Zarządu w Bergman Engineering i Andrzej Soldaty - Założyciel i Partner Projektu „Inicjatywa dla Polskiego Przemysłu 4.0”.

Nagrodę główną, która docenia wyjątkowe osiągnięcia we wszystkich dziedzinach związanych z produkcją i funkcjonowaniem firmy, otrzymała firma 3M Zakład Produkcyjny we Wrocławiu.

Przedstawiciele firm nagrodzonych w konkursie Fabryka Roku 2018; Źródło: www.controlengineering.pl

Nagrodę w kategorii Pracodawca Roku dla firmy Sokpol Sp. z o.o. wręczył Stefan Życzkowski, prezes firmy ASTOR.

Organizatorzy zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu Fabryka Roku. Gala wręczenia nagród w konkursie Fabryka Roku 2019 odbędzie się 15 stycznia 2020 r. w Warszawie.

Źródło: https://www.controlengineering.pl/

Pełną listę nagrodzonych firm znajdziesz na stronie: https://www.controlengineering.pl/zwyciezcy-fabryka-roku-2018-ogloszeni/

Najświeższe wiadomości z branży znajdziesz w naszym newsletterze. Zapisz się już dziś!

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone