ASTOR jedynym autoryzowanym dystrybutorem marki Korenix w Polsce

Firma ASTOR, jeden z liderów wśród dostawców automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji dla polskiego przemysłu, stała się w 2018 roku jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów komunikacji przemysłowej tajwańskiego producenta Korenix.

Sfinalizowana w roku 2018 umowa daje firmie ASTOR status jedynego autoryzowanego dystrybutora marki Korenix w Polsce. W jej portfolio znajdują się zarówno podstawowe niezarządzalne switche przemysłowe ethernetowe, jak i te zarządzalne, przemysłowe routery 3G, modemy GSM i WiFi, switche PoE do kamer IP oraz moduły światłowodowe i konwertery. Firmy współpracują od roku 2005.

ASTOR dystrybutor Korenix product road map

Źródło: www.korenix.com Produkty Korenix oferowane przez firmę ASTOR na polskim rynku powstają we współpracy inżynierów obu firm. Wspólnie rozwijamy ofertę w oparciu o zapotrzebowanie użytkowników systemów komunikacji przemysłowej, dodajemy nowe funkcjonalności oraz zapewniamy produktom szereg wymagających testów przed wprowadzeniem na rynek. Skuteczna dbałość o niezawodność produktów pozwala nam oferować je z długim, nawet 54-miesięcznym okresem gwarancji” – komentuje Wojciech Pawełczyk, menedżer produktów Korenix w firmie ASTOR.

Rozwiązania marki Korenix sprawdzają się w zastosowaniach maszynowych, nadzoru i monitoringu produkcji oraz zdalnych systemach sterowania. Przydatnym dodatkiem do zarządzalnych switchy przemysłowych, a w ogólności do projektowania sieci jest uzupełniające oprogramowanie Korenix View, usprawniające proces zarządzania i diagnostyki sieci Ethernet poprzez graficzną wizualizację i automatyczne wykrywanie miejsc wystąpienia usterek.

ASTOR Korenix Polska switche przemyslowe Jet Net modemy WiFi routery GSM moduly SFP 1

Przykładowe rozwiązanie w oparciu o produkty Korenix; Źródło: www.korenix.com 

 

Wszystkie produkty będące w aktualnej ofercie można zakupić w lokalnym oddziale firmy ASTOR lub w sklepie internetowym: www.astor.com.pl/sklep/komunikacja.html 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone