ASTOR na targach Schweissen & Schneiden w Düsseldorfie

Kompletna cela spawalnicza, nowe roboty i pozycjonery do aplikacji spawalniczych – to produkty, które ASTOR zaprezentuje podczas 19. targów Schweissen & Schneiden w Düsseldorfie na wspólnym stoisku z Kawasaki Robotics.

Goście odwiedzający stoisko będą mogli poznać szczegóły techniczne oferowanych rozwiązań oraz porozmawiać z ekspertami o korzyściach, jakie pomagają osiągnąć w fabrykach.

Tegoroczna, 19. edycja międzynarodowych targów Schweissen & Schneiden odbędzie się w dniach od 25 do 29 września w Düsseldorfie. Udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 1000 wystawców z 40 krajów. Wśród nich znajduje się firma ASTOR, która zaprezentuje swoją ofertę w hali numer 13 – przestrzeni dedykowanej m.in. rozwiązaniom z zakresu cięcia, robotyki oraz automatyzacji, a także zakładom produkcyjnym.

Niemieckie targi poświęcone technice spawania i cięcia to niepowtarzalna okazja do prezentacji naszych rozwiązań szerokiemu gronu podmiotów z różnych zakątków świata. Skala wydarzenia oraz możliwości biznesowe, jakie ono otwiera, są imponujące, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszym kalendarzu – mówi Paweł Handzlik, manager ds. robotyzacji, ASTOR. – W związku z tym, że niedobór wykwalifikowanych spawaczy dotyka nie tylko Polskę, ale też inne kraje europejskie, obserwujemy coraz większe zainteresowanie robotyzacją tych procesów. Dzięki wdrożeniu innowacji w postaci cel spawalniczych, robotów i pozycjonerów, fabryki mają szansę sprawnie funkcjonować i przynosić zyski, co w efekcie często przekłada się na wzrost zatrudnienia – dodaje.

Na stoisku D62 eksperci krakowskiej firmy pokażą celę spawalniczą ASTOR Green Welding Premium. To kompleksowe stanowisko wyposażone w robota Kawasaki serii BA, źródło spawalnicze FRONIUS wraz z oprzyrządowaniem i pozycjoner 2-osiowy o udźwigu do 250 kg. Ściany celi zabezpieczają strefę pracy, a zintegrowana podłoga gwarantuje pozycjonowanie i wygodny transport. Mobilność stanowiska umożliwia jego sprawną instalację na hali produkcyjnej i ewentualną relokację. Wysoki stopień automatyzacji minimalizuje liczbę czynności związanych z obsługą celu, co powoduje wzrost wydajności. Rozwiązanie to jest dedykowane produkcji wielkoseryjnej, w której kluczowy parametr stanowi efektywność osiągana dzięki pełnej automatyzacji procesu spawania.

Podczas wrześniowych targów ASTOR zaprezentuje także ofertę robotów Kawasaki i pozycjonerów do aplikacji spawalniczych. Ciekawy katalog produktów ma być odpowiedzią na różne oczekiwania odwiedzających stoisko gości, a także umożliwiać dobre dopasowanie i rekomendację konkretnych rozwiązań do specyfiki oraz wymagań różnych zakładów przemysłowych.***
Schweissen & Schneiden to największe w Europie targi branży przemysłowej, poświęcone łączeniu, cięciu i obróbce powierzchni. Impreza jest organizowana cyklicznie, co 4 lata, w Essen. W tym roku wydarzenie odbędzie się wyjątkowo w Düsseldorfie, w zachodnich Niemczech. W trakcie ostatniej edycji w 2013 r. pojawiło się 1011 wystawców. Liczba odwiedzających wyniosła ponad 54 tys. osób, a wartość inwestycji poczynionych podczas imprezy szacuje się na 1,5 mld Euro.

Więcej: https://www.schweissen-schneiden.com

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone