Zapraszamy na ASTOR Blog

Ile na świecie jest blogów? Ponoć miliony. Czy warto otwierać kolejny? Cóż, wśród tych milionów miażdżąca większość z nich to blogaski. Tymczasem my chcemy zaprosić Państwa do lektury bloga profesjonalnego, choć nie hermetycznego. Poważnego, choć nie nudnego. Subiektywnego, ale zawsze uczciwego. O czym będziemy pisać? O wszystkim, co związane z nowoczesnym przemysłem i technologiami w nim […]

Ile na świecie jest blogów? Ponoć miliony. Czy warto otwierać kolejny?

Cóż, wśród tych milionów miażdżąca większość z nich to blogaski. Tymczasem my chcemy zaprosić Państwa do lektury bloga profesjonalnego, choć nie hermetycznego. Poważnego, choć nie nudnego. Subiektywnego, ale zawsze uczciwego.

O czym będziemy pisać? O wszystkim, co związane z nowoczesnym przemysłem i technologiami w nim stosowanymi. O rynku automatyki przemysłowej, IT oraz robotyki. O efektywnej produkcji. Będą mogli Państwo tutaj przeczytać nasze opinie o aktualnych wydarzeniach i trendach na tym rynku. Czasem spróbujemy przewidywać przyszłość, czasem będziemy wracać do historii.

W gronie naszych autorów są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którym również będą chcieli się dzielić. Warto zajrzeć na stronę „Autorzy”, by ich poznać.

Serdecznie zapraszamy!

 

<p>Udostępnij</p>Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin

Opublikuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *