Akademia ASTOR od kuchni, czyli jak w rzeczywistości wyglądają nasze szkolenia

Decyzję o udziale w konkretnym szkoleniu zazwyczaj poprzedza dogłębna analiza, dotycząca zakresu kursu, renomy firmy, która je organizuje, oraz kwstii logistyczno-finansowych, jak teminy, lokalizacja czy cena. I chociaż na większości stron internetowych instytucji szkoleniowych wszystkie te informacje są dokładnie opisane, zawsze to, jak w rzeczywistości wyglądają warsztaty, pozostaje pewną niewiadomą.

A jeśli może być inaczej? Gdyby mieć możliwość zapoznania się ze szczegółową i obiektywną relacją ze szkolenia? Pod koniec kwietnia zaprosiliśmy do Centrum Szkoleniowego Akademii ASTOR w Krakowie zespół iAUTOMATYKA, który wziął udział w kursach z obsługi i programowania robotów Kawasaki. Efektem jest artykuł - opisujący dzień po dniu realizację programu szkolenia - oraz obszerna dokumentacja filmowo-zdjęciowa! Zachęcamy do przeczytania tekstu oraz - oczywiście - do zgłaszania się na kursy Akademii ASTOR! do zobaczenia!

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone