JET-NET-2000/3000

pokaż więcej...
Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny. Dla nowych kont potrzebujemy 24h na przydzielenie rabatu.

Produkt Cena netto
Switch Ethernetowy 5xRJ45 (10/100 Base-TX), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -25...+70C
320 PLN

Switch Ethernetowy 5xRJ45 (10/100 Base-TX), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -25...+70C

Kod produktu: JET-NET-2005
Dodaj do porównania »

Dostępny

Switch Ethernetowy 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC multimode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...+70C
530 PLN

Switch Ethernetowy 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC multimode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...+70C

Kod produktu: JET-NET-2005F-M
Dodaj do porównania »

Dostępny

Switch Ethernetowy 8xRJ45 (10/100 Base-TX), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -25...70C
640 PLN

Switch Ethernetowy 8xRJ45 (10/100 Base-TX), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -25...70C

Kod produktu: JET-NET-3008
Dodaj do porównania »

2-8 tyg.

Switch Ethernetowy 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC singlemode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...+70C
690 PLN

Switch Ethernetowy 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC singlemode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...+70C

Kod produktu: JET-NET-2005F-S
Dodaj do porównania »

Dostępny

Switch Ethernetowy 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC multimode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...70C
1070 PLN

Switch Ethernetowy 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC multimode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...70C

Kod produktu: JET-NET-3008F-M
Dodaj do porównania »

Dostępny

Switch Ethernetowy 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC singlemode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...70C
1390 PLN

Switch Ethernetowy 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC singlemode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...70C

Kod produktu: JET-NET-3008F-S
Dodaj do porównania »

Dostępny

Switch Ethernetowy 7xRJ45 (10/100 Base-TX) + 3xRJ45/SFP (1000 Base-X), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.2kV, IP31, -20...70C
1470 PLN

Switch Ethernetowy 7xRJ45 (10/100 Base-TX) + 3xRJ45/SFP (1000 Base-X), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.2kV, IP31, -20...70C

Kod produktu: JET-NET-3010G
Dodaj do porównania »

Dostępny