Jednomodowe

Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny. Dla nowych kont potrzebujemy 24h na przydzielenie rabatu.

Produkt Cena netto
Moduł SFP, Single mode 100Mbps 30KM Fiber Transceiver, -10~70c, złącze LC
360 PLN

Moduł SFP, Single mode 100Mbps 30KM Fiber Transceiver, -10~70c, złącze LC

Kod produktu: JET-SFP-100SM30
Dodaj do porównania »

Dostępny

Moduł SFP, 1000Base-LX single-mode transceiver 10Km, -10~70c, złącze LC
390 PLN

Moduł SFP, 1000Base-LX single-mode transceiver 10Km, -10~70c, złącze LC

Kod produktu: JET-SFP-G-LX10
Dodaj do porównania »

Dostępny