Konwertery

pokaż więcej...
Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny. Dla nowych kont potrzebujemy 24h na przydzielenie rabatu.

Produkt Cena netto
Konwerter Ethernet światłowodowy (1x RJ45, 1xSC) Multimode, Kompaktowy
400 PLN

Konwerter Ethernet światłowodowy (1x RJ45, 1xSC) Multimode, Kompaktowy

Kod produktu: JET-CON-1301-M
Dodaj do porównania »

Dostępny

Konwerter RS232 do RS422-485 optycznie izolowany, -40-70
540 PLN

Konwerter RS232 do RS422-485 optycznie izolowany, -40-70

Kod produktu: JET-CON-2201-I-W
Dodaj do porównania »

Dostępny

Konwerter Ethernet światłowodowy (1x RJ45, 1xSC) SingleMode, Kompaktowy
560 PLN

Konwerter Ethernet światłowodowy (1x RJ45, 1xSC) SingleMode, Kompaktowy

Kod produktu: JET-CON-1301-S
Dodaj do porównania »

Dostępny

Konwerter Modbus RTU (RS485) na Modbus TCP (Ethernet 10BaseT), zasilanie 24V DC
670 PLN

Konwerter Modbus RTU (RS485) na Modbus TCP (Ethernet 10BaseT), zasilanie 24V DC

Kod produktu: AST-CON-485E
Dodaj do porównania »

Dostępny

Konwerter RS232-RS422-485 na światłowód multimodowy ST, 5km
680 PLN

Konwerter RS232-RS422-485 na światłowód multimodowy ST, 5km

Kod produktu: JET-CON-2401-M
Dodaj do porównania »

Dostępny

Konwerter Ethernet światłowodowy (1x 10-100-1000TX - RJ45, 1xGigabit - SFP), Kompaktowy
840 PLN

Konwerter Ethernet światłowodowy (1x 10-100-1000TX - RJ45, 1xGigabit - SFP), Kompaktowy

Kod produktu: JET-CON-3401G
Dodaj do porównania »

Dostępny

Konwerter RS232-RS422-485 na światłowód jednomodowy ST, 40km
1290 PLN

Konwerter RS232-RS422-485 na światłowód jednomodowy ST, 40km

Kod produktu: JET-CON-2401-S
Dodaj do porównania »

Dostępny